HAKKIMIZDA

Onur Özen Design Office


2002 yılında tasarımcı Onur Özen tarafından kurulmuştur.Ofis büyünyesindeki tasarımcı ve grafiker kadrosuyla moda trendleri, fuarlar, trend kitapları ve periodik olarak yapılan gerek internet ortamı gerekse reel piyasa araştırmalarıyla sürekli takip edilmektedir.
Yapılan araştırmalarla tasarımlarda kullanılan kumaş, aksesuar, baskı, nakış vb. teknikleri sürekli güncellenmekte ve bunların tasarımlara yansıtılmasına maksimum özen gösterilmektedir.Her müşterinin farklı ürün yelpazesi , farklı üretim yeteneği , farklı sermaye yapısı ve farklı pazara hitap etmesi sebebiyle tamamen müşteriden gelen talepler doğrultusunda ve bu detaylar dikkate alınarak çalışılmaktadır.
Firmalara daha hızlı ve daha detaylı hizmet sunabilmek amacıyla tasarımlarımız tamamen digital ortamda çalışılmaktadır.
Müşterilere model ve nakış detayları kağıt üzerinde ;
Baskı desenleri bire bir ölçüleriyle çalışılmış biçimde digital olarak teslim edilmektedir.
Tasarımlarda özel kumaşlar , materyaller veya aksesuarlar kullanılmış ise numuneleri dosya ekinde müşterilere teslim edilmektedir.
Yapılan tasarımların müşterilerimiz tarafından numunelerinin çalışılması esnasında tüm süreç takip edilmekte, gerekirse ziyaret edilerek çalışılan numulerin kritikleri yapılmakta, imalata hazır hale gelenedek takibi sürdürülmektedir.Fimalardan istek gelmesi durumunda tüm renklendirme ve varyant hizmeti de verilmektedir.
Ayrıca tekstil sektöründeki deneyimlerimiz ile firmalara logo ve kurumsal kimlik hizmeti de sunulmaktadır


onur-ozen-kurumsal